dzbanek brita
Bez kategorii

Dzbanek Brita – kompletny poradnik przed zakupowy

 

Filtry do wody służą do filtrowania wody wodociągowej. Ale co jest w wodzie z kranu? Zawiera ona niewielką ilość chloru, który choć jest nieszkodliwy dla zdrowia. Jednakże często ma tę wadę, że nadaje wodzie nieprzyjemny chemiczny smak. A szkoda, bo woda z kranu nie szkodzi zdrowiu. Dzbanek Brita to rewolucyjne urządzenie, które zniweluje posmak chemicznej wody.

Dzbanek filtrujący Brita – najważniejsze informacje

Dlaczego dzbanek filtrujący Brita jest najlepszym rozwiązaniem? Zapewne każdy z Na snie jednokrotnie kupuje butelki plastikowe z wodą. Stanowią one nie tylko dodatkowy wydatek, ale także zużycie mało ekologicznego plastiku.

Dzbanek brita maxtra filtrujący ma, jak sama nazwa wskazuje, filtr. Ten filtr, wykonany z połączenia żywicy jonowymiennej i węgla aktywnego (uzyskiwany z łupin orzecha kokosowego ) ma kilka zadań.

Na przykład zmniejsza twardość wody. Twarda woda sprzyja tworzeniu się kamienia. Jeśli ta twardość nie ma wpływu na zdrowie, to tego samego nie można powiedzieć o naszym sprzęcie AGD. W rzeczywistości sprzyja powstawaniu kamienia nazębnego.

Dzbanek Brita marella – poradnik

Pomiędzy czajnikami, zlewami, ekspresami do kawy, pralkami i innymi urządzeniami, kamień to prawdziwa plaga. Korzystanie z Brita dzbanek szklany pozwala ogranicza zatem uszkodzenia niektórych z nich i zawsze przynosi korzyści w konserwacji i czyszczeniu!

Ale szklany dzbanek filtrujący Brita filtruje również chlor, który nadaje wodzie tak nieprzyjemny smak. Wszystko po to, aby w ustach znaleźć przyjemniejszą i delikatniejszą wodę. To także atut Twojej kuchni, zwłaszcza gotowania, bo oczywiście praca z dobrą bazą pozwoli Ci uzyskać smaczniejsze potrawy!

Teraz o dzbanku Brita wiesz już dużo. Ostatnią najważniejszą kwestią do zapamiętania jest to, ze filtr dzbanek Brita należy regularnie wymieniać (raz w miesiącu), aby zachować jego skuteczność.

Recommended Posts

Artykuły

Umywalki do łazienki wpuszczane w blat – piękno wyeksponowane inaczej

Marzysz o łazience, która nie tylko będzie funkcjonalna, ale też przyciągać będzie wzrok swoim nowoczesnym designem? Jeśli tak, to warto poznać możliwości, jakie oferują umywalki łazienkowe wpuszczane w blat. To rozwiązanie nie tylko dodaje elegancji przestrzeni, ale także dostarcza komfortu w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w tę innowacyjną […]

 

Jak wyczyścić żółte fugi – poradnik

Jak wyczyścić żółte fugi to pytanie, które skłoniło nas do napisania tego poradnika. Fugi to bardzo delikatna część kafla, która łatwo ulega zabrudzeniu, a z czasem może zmienić kolor na żółty. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby je wyczyścić i przywrócić im pierwotny kolor. W tym artykule przedstawimy Ci kilka prostych […]

 

Jak wyczyścić żółte etui na telefon – Poradnik

Każdy posiadacz smartfona wie, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego etui, które ochroni go przed uszkodzeniami. Jednak po pewnym czasie, etui może zacząć tracić swój pierwotny kolor i zmieniać się w żółtawy odcień. W takiej sytuacji warto wiedzieć jak wyczyścić żółte etui na telefon, by odświeżyć jego wygląd. Jak wyczyścić żółte etui na telefon – kilka […]